Akciové letáky Hypernova

Hypernova

Predajnú sieť reťazca Hypernova dnes tvorí 20 jasne profilovaných hypermarketov, prispôsobujúcich sa svojou predajnou plochou konkrétnemu regiónu či mestu.

Zákazníci na celom území Slovenska sa tak stretávajú s hypermarketmi s predajnou plochou od 3.000 do 10.000 metrov štvorcových, ponúkajúcich od šestnásť do šesťdesiat tisíc druhov tovaru. Pritom takmer 70 percent všetkého predávaného tovaru pochádza v produkcie domácich výrobcov. Hypernovy ponúkajú naozaj bohatý výber a príjemné prostredie pre týždenný ako aj každodenný rodinný nákup. Prednosťou hypermarketov Hypernova je vysoká kultúra predaja tovaru, prehľadný informačný systém jednotlivých oddelení, široké, pohodlné komunikácie medzi regálmi a priaznivé ceny.

Hypernovy ponúkajú vo svojich nákupných galériách taktiež obchodné priestory pre malých a stredných podnikateľov, ktoré veľmi vhodne dopĺňajú ponuku služieb a produktov každého hypermarketu. Pri šiestich hypermarketoch už majú zákazníci možnosť natankovať pohonné hmoty za jednu z najnižších cien na trhu. Rozsiahla ponuka služieb v Hypernovách sa neustále rozširuje s cieľom maximálne uspokojiť každého návštevníka.

Väčšina Hypernov v roku 2009 prešla prestavbou, aby lepšie odrážali zmenené požiadavky zákazníkov. Predajná plocha predajní sa zmenšila a je organizačne členená tak, aby uľahčila návštevníkom orientáciu a spríjemnila nákupy. Ponuka sa sústreďuje na zákaznícky atraktívny tovar, ako sú sezónne nepotravinové výrobky, čerstvé a suché potraviny a špeciality. Cieľom týchto zmien je ponúkať najžiadanejšie výrobky na menšej ploche.

 

Nájdite najbližšiu predajňu Hypernova vo svojom okolí!

Značky: hypernova, hypernova leták, hypernova.sk, leták hypernova