Cenový HIT dňa!

JACOBS VELVET

JACOBS VELVET

Instantná káva Jacobs Velvet s jemnou penou a bohatou chuťou. Hmotnosť 200 g.

História kávy Jacobs

Od roku 1907 Jаcobs vyrába kávu najvyššej kvality – od bôbu až k šálke.

Začiatky

V roku 1895 si 26-ročný farmársky syn menom Johann Jacobs otvoril v nemeckých Brémach obchod s lahôdkami, okrem iného s kávou, čajom a čokoládou. Netreba zdôrazňovať, že bol úspešný. O pár rokov neskôr bol Johann Jacobs priemyselným podnikateľom a prvým z maloobchodných predajcov kávy, ktorý si vo svojich budovách pražil vlastné kávové zrná. Jedine tak mohol svojim zákazníkom zaručiť stálu kvalitu kávy, ktorá bola pripravená na okamžité použitie.

Z Brém do sveta

V roku 1906 si Johann Jacobs otvoril prvú pražiareň a v roku 1913 prvýkrát zaregistroval značku Jacobs. V 20. rokoch začal ponúkať svoju kávu zásielkovým predajom.

Káva Jacobs získala takú obľubu, že v 60. rokoch Johannov syn Walter už prevádzkoval rozvoz kávy s 1 000 vozidiel a pravidelne dodával čerstvo praženú kávu 60 000 maloobchodným predajcom po celom Nemecku.

Značka Jacobs sa od 70. rokov začala šíriť po celom svete a po niekoľkých fúziách sa stala súčasťou skupiny Kraft.

Jacobs Krönung

V roku 1966 spoločnosť začala predaj rôznych druhov kávy Jacobs, vrátane svojej vlajkovej kávy Jacobs Krönung.

Výraz Krönung doslova znamená korunovácia, a toto spojenie s predstavou kráľovskej exkluzivity a luxusu zdôrazňuje význam tejto kávy značky Jacobs tej najvyššej kvality.

Akcia prebieha v predajniach TESCO .

BATOH WENGER

BATOH WENGER

Ponúkame vám kufre rôznych veľkostí, batohy, tašky a iné. Iba u nás za skvelé ceny s 67 % zľavou!
Batoh  od popredného švajčiarskeho výrobcu Wenger bol dômyselne navrhnutý pre bezpečné a maximálne komfortné prenášanie notebooku s veľkosťou 16 ". Vyniká praktickým prevedením, kvalitným spracovaním i štýlovým dizajnom v modrej farbe s šedými detailmi. Ponúka dostatok priestoru pre uloženie všetkého príslušenstva k laptopu, kníh, zápisníkov a iných osobných vecí. Samozrejmosťou sú dve veľké vrecká na zips so špeciálnym polstrovaním pre ochranu vášho notebooku. Využiť môžete aj dve menšie vrecká na drobnosti v predu a dve sieťované kapsičky po stranách.
kľúčové vlastnosti
    Batoh na notebook do veľkosti 16 "
    Vystužené vrecko na notebook
    Bočné sieťované vrecká pre dáždnik aj fľašu s nápojom
    Priedušné polstrovanie chrbta a ramenných popruhov
    Špeciálny popruh pre pripevnenie batohu na kovové držadlo cestovného kufra
Dômyselné prevedenie s dôrazom na váš komfort
Batoh Wenger bol navrhnutý tak, aby zodpovedal potrebám aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vďaka špeciálnej odľahčenej konštrukcii je vhodný aj pre dlhšie cestovanie. Pocit maximálneho pohodlia vám zaistí efektívne polstrovanie z priedušného materiálu, ktoré je umiestnené na zadnej strane batohu. Prednosťou sú tiež veľmi priedušné, polstrované a nastaviteľné ramenné popruhy. Poteší vás tiež popruh pre pripevnenie batohu na kovové držadlo cestovného kufra. Batoh je vyrobený z kvalitného polyesteru, preto sa ľahko čistí a udržiava.
Doplňujúce vlastnosti:
Vnútorný objem batohu:
23 l
hmotnosť:
1,2 kg

Akcia prebieha v predajniach Kaufland.

CK Afrodita