Vitajte na internetovom portáli LETÁKY A AKCIE

Vážení užívatelia,


pripravili sme pre Vás portál, kde nájdete množstvo užitočných informácií a nielen informácie. Nájdete tu množstvo akčných letákov a katalógov slovenských hypermarketov, reťazcov a výrobcov. Letáky pre Vás pravidelne obnovujeme a strážime ich "aktuálnosť"

Fulltextové vyhľadávanie v letákoch a katalógoch:  Už nemusíte prehliadať desiatky katalógov a hľadať práve ten pravý "kúsok". Šetrite čas a využite unikátnu možnosť fulltextového vyhľadávania priamo na stránkach jednotlivých katalógov. Vyhľadávač v katalógoch nájdete vždy vpravo hore na každej stránke.

Zľavy a výpredaje: Väčšina slovenských hypermarketov a predajcov ponúka vo svojich katalógoch pravidelne rôzne zľavy a výpredaje. Bola by škoda tieto akčné ponuky nevyužívať.  V niektorých obdobiach v katalógoch nájdete zľavy dosahujúce až 80%.

Letáky a katalógy pravidelne: Takmer všetky obchodné reťazce vydávajú nejaký svoj katalóg obvykle s týýdennou, dvojtýždennou, mesačnou alebo ročnou periodicitou. Okrem pravidelných katalógov sú pri zvláštnych príležitostiach vydávané aj mimoriadne letáky a katalógy. Predovšetkým po vianociach na konci leta či zimy ako letný resp. zimný výpredaj. Sledujte Letákyaakcie na portáli www.adresarfiriem.sk a ušetrite.

Značky: akcie, letáky, akčné ceny, zľavy, lacný tovar, akciový tovar, katalógy tovaru, latáky a akcie