Akciové letáky 101 Drogérie

101 Drogérie

Je mnoho predajcov, ktorí ponúkajú „všetko”. 101 Drogerie ponúka všetko
a ešte niečo naviac. Číslo 101 symbolizuje 101% a je vyjadrením našej stratégie – urobiť maximum pre spokojnosť zákazníka.

Sortiment v 101 Drogerie

V predajniach 101 Drogerie nájdete približne 6000 druhov tovaru. K najvyhľadávanejšiemu sortimentu patrí pleťová, vlasová a dekoratívna kozmetika pre mužov i pre ženy, produkty ústnej hygieny, výrobky súvisiace so starostlivosťou o dieťa, dámska hygiena. Sortiment dopĺňajú výrobky starostlivosti o domácnosť – pracie prášky, čistiace a umývacie prostriedky. Doplnkový tovar tvorí pestrá ponuka vlasovej galantérie, sviečok, kahancov, žuvačiek či energetických tyčiniek.

Sortiment 101 Drogerie neustále inovujeme, rozširujeme a prispôsobujeme potrebám a požiadavkám zákazníkov. Približne 800 – 1000 druhov tovaru si môžu zákazníci 101 Drogerie zakúpiť každé dva týždne za zvýhodnené akciové ceny. O ponuke sa dozvedia prostredníctvom letákov doručených do poštových schránok na celom Slovensku, newslettera doručeného mailom alebo našej webovej stránke.

Okrem pravidelných letákových akcií pripravuje 101 Drogerie množstvo ďalších marketingových akcií, v ktorých zákazník dostáva k nákupu tovar grátis, alebo postupuje do zlosovania o hodnotné ceny.

Výnimkou nie sú ani návštevy kozmetičky, vizážistky, vlasovej odborníčky v našich predajniach, ktoré zákazníčkam poskytujú bezplatné služby a poradenstvo.

História 101 Drogerie

Spoločnosť 101 Drogerie je počtom predajní najväčšia sieť drogérií na slovenskom trhu. Vznikla v roku 1994, kedy bola pod názvom Emil Krajčík otvorená prvá predajňa v Novom Meste nad Váhom. Označenie 101 Drogerie začala spoločnosť používať v roku 1999.

K prvej predajni postupne pribúdali ďalšie na území celého Slovenska. Počet predajní zvýšila spoločnosť v roku 1999 akvizíciou 10 prevádzok spoločnosti ATVE, v roku 2003 akvizíciou 13 prevádzok droxi drogerie a v roku 2009 prevzala aj 18 prevádzok Dr.Og.

K dnešnému dňu je na území celého Slovenska
otvorených 194 prevádzok 101 Drogerie.

Materskou spoločnosťou siete 101 Drogerie je spoločnosť Emil Krajčík s.r.o., so sídlom v Senici, ktorá vznikla v roku 1991. Pôvodne sa zaoberala výhradne veľkoobchodnou činnosťou – predajom a distribúciou drogistického tovaru do nezávislých predajní a zásobovaním podnikov a inštitúcií drogistickým tovarom a pracovnými pomôckami.

Od roku 1999 sídli spoločnosť vo vlastných priestoroch v Senici. Okrem administratívnej budovy sa tu nachádza moderný centrálny sklad s rozlohou 6900 m2 s 8200 paletovými miestami.

Nájdite najbližšiu predajňu 101 Drogérie vo svojom okolí!

Značky: 101 drogerie, 101 drogerie leták, aktuálny leták 101 drogérie, kozmetika, vlasová kozmetika, čistiace prostriedky, JAR, Old Spice, Pampers, Nivea, Max Factor, Happy Mixi plienky, Alpa, Zubné kefky, Zubné pasty, Colgate, detské hygienické potreby, Krémy