Akciové letáky AJ Produkty

AJ Produkty
Spoločnosť AJ bola založená vo Švédsku v roku 1975 ako malá rodinná firma, zameraná na predaj cez katalóg . Už od svojho založenia sa sústreďuje predovšetkým na predaj nábytku a vybavenia pre kancelárie, sklady a priemysel a to vždy s rovnakým cieľom - ponúknuť svojím zákazníkom vysoko kvalitné výrobky a služby za prijateľné ceny.
 

Zastúpenie v 19 európskych krajinách

Spoločnosť AJ postupne rozšírila svoje pôsobenie do okolitých škandinávskych štátov a ďalej do krajín strednej, východnej i západnej Európy. V súčasnej dobe je skupina AJ zastúpena 26 spoločnosťami v 19 európskych krajinách. Sídlo spoločnosti a novo zriadený centrálny sklad sa nachádza vo Švédsku, v meste Halmstad.
 

Pôsobenie v Slovenskej republike

Firma AJ vstúpila na slovenský trh v roku 1995 pod názvom AJ OZAP, kedy pokračovala pod známou značkou OZAP. Po desiatich rokoch bola spoločnosť premenovaná a získala súčasný názov A J Produkty a.s. Ponúkaný sortiment sa stal identický s ponukou v materskej spoločnosti.  Za viac ako 20 rokov existencie na slovenskom trhu sme dodali tovar do mnohých firiem a inštitúcií z najrôznejších oblastí. Vďaka viac ako 40 ročným skúsenostiam skupiny AJ vo výrobe a zásielkovom predaji Vám môžeme ponúknuť presne to, čo potrebujete.

Vlastná výroba

 
Spoločnosť AJ je vlastníkom niekoľkých európskych výrobných podnikov, z ktorých  približne 40 % pochádza z našeho súčasného sortimentu. Vďaka modernému vybaveniu, neustálym inováciám a starostlivej kontrole v priebehu výroby môžeme zákazníkom garantovať dodanie skutočne kvalitných výrobkov za rozumné ceny.
Vlastná výroba nám dáva možnosť ponúknuť nielen kvalitné a cenovo dostupné výrobky zo sériovej výroby, ale i kusovú výrobu podľa individuálnych potrieb zákazníka.
Skupina AJ dbá na to, aby jej výrobná činnosť mala čo najmenší dopad na životné prostredie. Našou snahou je dosahovať čo najlepších výsledkov tak, aby sme sa vždy pohybovali hlboko pod stanovenými prípustnými limitmi.
 

Nájdite najbližšiu predajňu AJ Produkty vo svojom okolí!

Značky: Kancelária a konferencia, Sklad a priemysel, Šatňa, Reštaurácia a jedáleň