Akciové letáky ASKO

ASKO

Od roku 2006 sa vašej priazni tešia v šiestich slovenských mestách predajne s nábytkom ASKO. Prvá predajňa spoločnosti vyrástla na južnom Slovensku, v  meste Nitra. Postupne sme pre vás otvorili predajne v ďalších mestách- Bratislave, Košiciach, Trenčíne, Prievidzi a Poprade. 

Spoločnosť prešla za posledné roky značným vývojom a zmenami, kde najväčšou bola zmena majiteľa spoločnosti, ktorou je už tretím rokom  nemecká skupina PORTA so sídlom v mestečku Porta Westfalica. Skupina je dlhoročným a úspešným  prevádzkovateľom predajní nábytku po celom Nemecku. História tejto pôvodne malej rodinnej spoločnosti siaha do roku 1965, jej zakladateľom bol pán Gärtner, ktorý pôsobí vo vedení firmy i v súčasnosti.  Toto prevzatie malo pozitívny vplyv na ďalší rozvoj a premenu predajní ASKO. Jeden od druhého sa neustále učíme, preberáme skúsenosti od zbehlejšieho, ale čo zostáva a  vždy bude najdôležitejší element ste VY - teda zákazník. Snažíme sa o to, aby ste sa u nás cítili dobre, našli  to, čo presne pre  vaše bývanie hľadáte a odišli od nás spokojní s úsmevom na tvári.  Je pre nás odmenou, keď sa ku nám radi a s dôverou  vraciate. 

Skvelé je, že u nás nájdete všetko na jednom mieste a môžete sa kompletne zariadiť! V našom sortimente si našli miesto sedacie súpravy, pohovky, obývacie steny, skriňové programy, detské a študentské izby pre vaše ratolesti, ale i záhradný nábytok. Taktiež  môžete využiť služby a produkty štúdia zdravého spánku alebo si nechať poradiť v kuchynskom štúdiu a naplánovať si kuchyňu na mieru. Aby bol váš domov naozaj útulný, tak u vás doma nemôžu chýbať rôzne doplnky, či už v podobe vankúšikov, obrazov, dekoračných váz,  drobných sklenených alebo keramických maličkostí. Oddelenie bytových doplnkov, kobercov a svetiel vás prekvapí nielen svojou originalitou, ale aj priaznivou cenou. Pokiaľ radi nakupujete z tepla domova, tak navštívte naše nové e-shopové stránky www.asko.sk, kde nájdete všetko, čo potrebujete. 

Urobte si s nami domov taký, aký ho chcete mať!

 

 

Nájdite najbližšiu predajňu ASKO vo svojom okolí!

Značky: ASKO, ASKO nábytok, asko leták, asko postele, asko sedacky