Akciové letáky AUTO KELLY

AUTO KELLY

Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1997 ako dcérska spoločnosť Auto Kelly, a.s.. Na aftermarketový trh s náhradnými dielmi vstúpila ako špecialista na karosársky sortiment a čoskoro sa stala dôležitým importérom a distribútorom náhradných dielov na osobné a ľahké úžitkové autá u nás.
V súčasnosti disponujeme silnou predajnou sieťou 22 vlastných predajní v SR, v ktorých poskytujeme svoje služby veľkoobchodným aj maloobchodným zákazníkom
Okrem dodávok autodielov do všetkých autoservisov ponúkame vo svojich predajniach širokú škálu autopotrieb a autodoplnkov. V našom portfóliu nájdete náhradné diely a autopríslušenstvo na vozy všetkých svetových značiek, vrátane dielov na vozidlá značky Škoda. Pre cenovo orientovaných zákazníkov bola na trh uvedená privátna značku Starline, ktorá v súčasnosti zahŕňa desiatky sortimentných skupín.
Z pohľadu motoristov je významné vytvorenie siete zmluvných servisov - Auto Kelly Autoservis. V týchto servisoch sa vykonávajú opravy vozidiel na profesionálnej úrovni s použitím najmodernejších diagnostických prístrojov a technológií. V porovnaní s autorizovanými servismi v porovnateľnej kvalite, ale za oveľa výhodnejších finančných podmienok.
Fakty o spoločnosti:
komplexný sortiment pre veľkoobchodných aj maloobchodných zákazníkov
22 pobočiek na Slovensku
neustále sa rozširujúca sieť Auto Kelly Autoservis
medzinárodné know-how vďaka členstvu v Rhiag Group

Nájdite najbližšiu predajňu AUTO KELLY vo svojom okolí!

Značky: auto, autoservis, autosúčiastky, autodiely