Akciové letáky BENU Lekáreň

BENU Lekáreň

Značka BENU nastavuje novú kvalitu a štandardy v oblasti farmácie. V našich lekárňach vytvárame pre našich pacientov / zákazníkov príjemné prostredie, v ktorom sa cítia spokojne, sebaisto. Na prvý pohľad ich zaujme príťažlivý interiér a prehľadné vystavenie produktov. Pro-zákaznícky orientovaný prístup nám umožňuje ďalší rozvoj a rast. Stávame sa jedným z popredných farmaceutických reťazcov v kontinentálnej Európe. Starostlivosť o našich zákazníkov – pacientov a ich komunity patrí k našim základným hodnotám. Cítime spoločenskú zodpovednosť za prospech spoločnosti, ktorej sme súčasťou. BENU lekárnici sú akoby veľvyslanci značky BENU, preto ich na tejto ceste plne podporujeme užitočnými tréningami a rozvojovými programami.

Pacienti sa u nás cítia veľmi dobre – potvrdzuje to otvorený a čistý obchodný koncept BENU lekární. Samoobslužný priestor poskytuje dostatok času a možností pre zákazníkov – pacientov objavovať, dotýkať sa a dozvedieť sa veľa o produktoch pre zdravie, dobrú kondíciu a pohodu.

Neustále pracujeme na budovaní čo najvyššej zákazníckej spokojnosti prostredníctvom našich služieb a poradenstvu. Chceme napĺňať ich potreby a prinášať im úžitok. BENU lekárne stavajú na spoľahlivosti, dôvere a profesionalite, stelesňujú vitalitu, inovatívny prístup a angažovanosť.

Nájdite najbližšiu predajňu BENU Lekáreň vo svojom okolí!

Značky: benu lekáreň, lieky, bolesti