Akciové letáky BON PRIX

BON PRIX

Bonprix je zásielkovým obchodným domom, ktorý je súčasťou OTTO Versand v Hamburgu - najväčšieho koncernu tohto druhu na svete. Bonprix pôsobí v niekoľkých najväčších európskych krajinách: Poľsku, Nemecku, Francúzsku, Taliansku, Veľkej Británii, Holandsku, Belgicku, Švajčiarsku, Českej republike, Rakúsku, Rusku a teraz aj v Maďarsku.
V bonprix môžete nakupovať bez obáv, , pretože na všetky naše výrobky sa vzťahuje systém vrátenia a reklamácie tovaru. Proces výroby ponúkaného tovaru prebieha pod dohľadom bonprix.

Zákazníkmi bonprix sú predovšetkým ženy, , z našej ponuky si však vyberú aj muži a deti. Každý z Vás tu môže pre seba nájsť niečo atraktívne.

Sme tu stále pre Vás..Vašu objednávku spracujeme okamžite. Môžete nám ju zaslať poštou, faxom, emailom alebo cez naše www stránky. Objednávky prijímame samozréjme i telefonicky.

Bonprix, to sú nákupy v pohode domova, v kruhu rodiny, priateľov. Každý z Vás tu nájde pre seba niečo atraktívne v každej veľkosti a za výhodnú cenu.

 

 

Nájdite najbližšiu predajňu BON PRIX vo svojom okolí!

Značky: bonprix, zásielkový obchod, moda, textil, oblecenie, dekoracie, detské oblečenie, dámska móda, pánske oblečenie, šaty