Akciové letáky CBA-KOMFOS

CBA-KOMFOS

KOMFOS Prešov, s.r.o. je obchodnou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá veľkoobchodnou a maloobchodnou činnosťou. 

Vznikla v roku 1998.

Vo svojich začiatkoch sa spoločnosť KOMFOS Prešov, s.r.o. venovala distribúcii mliečnych výrobkov a čerstvých potravín, kde mala zazmluvnených dostatok odberateľov, dôležitých dodávateľov a výrobcov a aj napriek vysokej konkurencii sa jej darilo. Preto sa rozhodla rozšíriť ponuku aj o ďalšie potravinárske komodity, čo jej prinieslo ďalších zákazníkov.

S novými zákazníkmi spoločnosť rástla, služby spoločnosti sa rozšírili o segment gastro ponuky a na rad prišiel aj začiatok vlastnej maloobchodnej činnosti. V súčasnosti spoločnosť funguje ako klasický veľkoobchod a maloobchod so širokou ponukou sortimentu a služieb. Každým rokom tiež pribúdajú nové maloobchodné a veľkoobchodné prevádzky a ich dnešný počet - 40 maloobchodných predajní KOMFOS CBA a 1 veľkoobchodný CASH and CARRY - určite nie je konečný.

Svojim zákazníkom ponúka slušné prostredie, kvalitné výrobky a výhodné ceny, k čomu nepochybne prispieva aj množstvo rôznych výhodných ponúk a akcií. V prevádzkach spoločnosti nájdete aj celý rad výrobkov vlastnej značky s logom CBA.

Za svoje úspechy vďačí spoločnosť KOMFOS Prešov, s.r.o. aj správnym rozhodnutiam, k akým nepochybne patril aj vstup do obchodnej aliancie Real Market, ktorá sa neskôr stala súčasťou ďalšej, ale tentokrát už medzinárodnej franšízy CBA. 


HĽADÁME REGIONÁLNYCH VÝROBCOV
HĽADÁME REGIONÁLNYCH VÝROBCOV
HĽADÁME REGIONÁLNYCH VÝROBCOV

Nájdite najbližšiu predajňu CBA-KOMFOS vo svojom okolí!

Značky: aktuálne akcie komfos, cba komfos, veľkoobchod, maloobchod, potraviny, nápoje, letáky komfos