Akciové letáky DATART

DATART

Kto sme?

DATART je popredný maloobchodný predajca zameraný na spotrebnú elektroniku. Na českom i slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990 a za túto dobu sme si získali množstvo spokojných zákazníkov, ktorí nás vyhľadávajú kvôli kvalitnému tovaru za najlepšie ceny a taktiež vďaka bohatej ponuke služieb.

Od decembra 2005 sa Datart stal prvým významným maloobchodným reťazcom na českom trhu, ktorý ponúka zákazníkom komfortný nákup prostredníctvom vlastného e-shopu a to pri zachovaní väčšiny služieb, ktoré poskytujeme našim zákaznikom zdarma.

DATART International patrí do silnej medzinárodnej obchodnej skupiny DARTY.

V roku 2003 sme získali v prestížnej súťaži Obchodník roku ocenenie najlepšieho obchodníka v kategórii elektro, v rokoch 2004 a 2005 sme v tejto súťaži zvíťazili v celkovom hlasovaní verejnosti a získali tak ocenenie "Najobľúbenejší obchodník roku 2004".

Čo ponúkame?

V našich predajniach a v internetovom obchode (e-shop) nájdete široký sortiment spotrebnej elektroniky, najmä domáce spotrebiče, audio, video, PC, a telekomunikačnú techniku včítane príslušenstva.

Predajom techniky však pre nás komunikácia so zákazníkmi ani zďaleka nekončí. Ponúkame služby, ktoré inde nenájdete napríklad Doprava zdarma, Inštalácia voľne stojacich spotrebičov, Záruka stáleho obrazu, Záruka stáleho hovoru, Predĺžená záruka alebo Ekologická likvidácia starých spotrebičov a prívetivý záručný a pozáručný servis.

V našej ponuke nájdete taktiež široké možnosti financovania za výhodných podmienok.

Niekoľko čísel

Predajný reťazec tvorí celkovo 56 predajní, z ktorých 41 sa nachádza v Českej republike a 15 na Slovensku.

Približne 1200 zamestnancov sa stará o chod spoločnosti vo vlastnom distribučnom centre a v predajniach s celkovou predajnou plochou 25 000m2. Predajne DATART nájdete vo veľkých nákupných strediskách, alebo centrách väčších miest.

Chceme, aby si každý zákazník ten svoj výrobok našiel rýchlo a bez dlhého hľadania nielen v našej internetovej predajni, ale i v naších obchodoch. Preto sú naše výrobky vystavené prehľadne a celkové usporiadanie predajní uľahčuje orientáciu. O zákazníkov sa stará vyškolený personál, ktorý vie vždy poradiť.

Naše predajne nájdete tu.

Kam smerujeme

Naša filozofia sa od vzniku spoločnosti nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby.

Chceme získavať nových zákazníkov a to neustálym rozširovaním predajnej a servisnej siete. Naším zámerom je neustále prekvapovať i tých, ktorí Datart už poznajú a to prostredníctvom nových služieb a špeciálnych ponúk, ktoré skutočne stoja za to.

Naším heslom je 100 % spokojných zákazníkov. Pokiaľ nás navštívite, urobíme všetko pre to, aby ste medzi nich patrili i Vy.

Nájdite najbližšiu predajňu DATART vo svojom okolí!

Značky: datart, akciový leták, elektro Datart