Akciové letáky DOMESTAV

DOMESTAV

Vyrábame kvalitný nábytok z masívu

Sme rýdzo česká firma, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1995. V začiatkoch sme drevený nábytok iba predávali, o tri roky neskôr sme nábytek z masívu začali vyrábať. V našej výrobnej hale, ktorá sa nachádza v Herálci, v srdci Žďárskych vrchov, tak pod rukami našich mistrov vznikajú luxusné, designové postele, detské palandy či krásne komody. Vďaka tomu, že všetko vyrábame z naozaj kvalitného dreva (dub, buk, smrek) ťaženého v českých a slovenských lesoch, vydrží náš nábytok po dlhé roky.   

Design a konstrukčné know-how

Jedinečnosť nášho nábytku je daná rokmi overeným konštrukčným riešením, ktoré vychádza z tradičných remeselných postupov a z rešpektu k charakteru dreva. Sledujeme i najnovšie designové trendy a v súlade s nimi navrhujeme nové kolekcie nábytku či rozšiřujeme tie stávajúce. Nad návrhom a výrobou nábytku vždy starostlivo premýšľame. Naše postele, úložné systémy či postelové zostavy do detských izieb sú nie len krásne, ale zároveň i veľmi pohodlné a bezpečné. Design, hlavne u detských zostáv, premýšľame do detailu a doplňujeme ho i o textilné prvky, ktoré majú zároveň dekoratívny a funkčný charakter. 

Ponúkame riešenie na mieru pre jednotlivcov i hotely

Spolupracujeme s bytovými architektmi a pri návrhu nábytku vychádzame i z podnětov od zákazníkov. Primárne sa sústredíme na nábytok štandardných rozmerov, ale dokážeme vyhovieť i špecifickým požiadavkom po atypických riešeniach z masívu. Ak potrebujete vyrobiť postele, skrine či komody na mieru tak, aby boli v úplnom súlade s vašou spálňou či detskou izbou alebo ak zariaďujete izby hotelu alebo penziónu a hľadáte dodávateľa, ktorý by vám navrhol designové riešenie na mieru, sme pre vás voľbou číslo jedna.

Myslíme ekologicky

Drevo je živý materiál a my ho ako taký rešpektujeme. Používame ekologické, zdravotne nezávadné materiály ako sú Osmo oleje, ktoré sú založené na báze prírodných, rastlinných olejov a voskov, alebo vodou riediteľné laky na nábytok s atestom na detské hračky.

Nájdite najbližšiu predajňu DOMESTAV vo svojom okolí!

Značky: Manželské postele z masívu, Manželské postele čalúnené, Jednolôžka (Spálňa), Rozkladacie postele, Komody a prádelník, Skrine, Nočné stolíky, Úložné priestory, Doplnky k posteliam