Akciové letáky Dr.Max

Dr.Max

Lekárne Dr.Max vznikli v roku 2006 a v súčasnosti patria medzi lídrov na trhu lekární v Slovenskej republike. Právne vystupujú ako samostatné spoločnosti s ručením obmedzeným. Spravuje ich materská spoločnosť MIRAKL, a. s. Zákazníci ich nájdu na 284 miestach po celej Slovenskej republike, ale aj ako internetovú lekáreň. Najväčšou hodnotou firmy sú zamestnanci, do ktorých rozvoja spoločnosť dlhodobo investuje. Lekárne Dr.Max sú v súčasnosti zamestnávateľom pre viac ako 1500 ľudí.

Lekárne Dr.Max patria do skupiny Dr.Max, ktorá je v súčasnosti aktívna v regióne strednej a východnej Európy. Spolu s ďalšími spoločnosťami patria do vlastníctva skupiny Penta Investments.

Cieľom lekární Dr.Max je priniesť zákazníkom kvalitné služby a odborné poradenstvo kedykoľvek to budú potrebovať. Ročne ich na Slovensku navštívi viac ako 15 miliónov zákazníkov. Značka Dr.Max tak pre nás predstavuje veľký reputačný záväzok a zodpovednosť.

V lekárňach vychádzame zákazníkom v ústrety nielen dostupnou lokalitou, prehľadným usporiadaním sortimentu, ale aj pestrou ponukou. Okrem produktov od partnerov u nás dnes zákazníci nájdu už viac ako 270 rôznych produktov aj pod značkou Dr.Max. Toto portfólio pokrýva najrôznejšie kategórie od výživových doplnkov cez zdravotnícke pomôcky a kozmetické výrobky až po lieky. V rámci dostupnosti liekov i voľnopredajných produktov sa snažíme vždy robiť pre pacientov maximum.

Starostlivosť o zákazníka prinášame cez náš personál v lekárňach aj pravidelnými edukačnými kampaňami pre verejnosť s cieľom posilniť prevenciu a zdravý životný štýl. V roku 2016 sa týchto kampaní zúčastnilo a bezplatné odborné poradenstvo lekárnikov využilo viac ako 31 000 Slovákov.

Ponuku dlhodobých benefitov môžu zákazníci lekární čerpať prostredníctvom vernostného programu Dr.Max CLUB. Jeho výhody sú priebežne aktualizované a okrem finančných benefitov, resp. výmeny bodov za produkty, ponúka dnes oveľa viac, čím rozširuje starostlivosť o zákazníka aj do online prostredia.

Zakladáme si na princípoch férového jednania, tímovosti, spolupráce i osobnej zodpovednosti každého jednotlivca. Snažíme sa našich zamestnancov viesť k samostatnému konaniu a vystupovaniu, k prevzatiu zodpovednosti za výsledky, podporujeme aktivitu, dobrý úsudok a iniciatívu každého z nás. Dávame priestor názorom našich zamestnancov, ich podnety a návrhy na zlepšenie vítame a zaoberáme sa s nimi. Zakladáme si na otvorenej komunikácii medzi vedením spoločnosti a zamestnancami či už v centrále alebo v lekárňach, opakovane si potvrdzujeme, že je obojstranne prínosná pre dobré fungovanie spoločnosti.

Nájdite najbližšiu predajňu Dr.Max vo svojom okolí!

Značky: zdravie, lekáreň, lekárne, lieky, lekáreň drmax, bolesť, chrípka a nádcha, trávenie, zrak a sluch, zuby, alergia, zdravotné pomôcky, potraviny a čaje, vitamíny a minerály, doplnky výživy, doplnky pre zdravie, doplnky pre diabetikov, intímny život, doplnky