Akciové letáky FRESH

Staršie letáky
FRESH

Fresh znamená čerstvosť.  Sieť supermarketov a potravín FRESH Slovensko Vám ponúka širokú ponuku vždy čerstvých potravín.  Naším cieľom je predávať poctivé a kvalitné potraviny bez zbytočných škodlivých konzervantov a chemických prídavných látok. Vo vybraných predajniach si vyberiete zo širokého sortimentu domácich farmárskych produktov. Fresh nezabúda ani na zákaznikov vyhľadávajúcich bezlepkové, bezlaktózové a bio výrobky. Silnou stránkou potravín Fresh je ich dostupnosť aj v menších mestách po celom Slovensku. 

História značky Fresh sa začala písať v roku 2010, kedy Miroslav Labaš založil spoločnosť Potraviny FRESH s.r.o., v ktorej spojil všetky svoje skúsenosti z oblasti fungovania obchodu s potravinami. Sieť potravín Fresh dnes zastrešuje viac ako 776 predajní potravín po celom Slovensku.

Od roku 2010 prinášame na Slovensko koncept predajní Fresh, Fresh mini a Fresh Plus. Spojili sme sa, aby sme mali u dodávateľov väčšiu vyjednávaciu silu, čo pre vás znamená lacnejšie potraviny, za lepšiu cenu. Sledujeme ekologické trendy, ktoré šetria prírodu pre budúce generácie. V našich predajniach Fresh plus dbáme na to, aby sme používali najmodernejšie a najekologickejšie zariadenia, akými sú tepelné čerpadlá, solárne panely, led osvetlenie, uzatváracie chladiace zariadenia, aby sme minimalizovali negatívny dopad na naše okolie. Šetríme prírodu, modernizujeme, upravujeme a dopĺňame náš sortiment, aby ste u nás našli vždy to, čo hľadáte.

 

 

 

Nájdite najbližšiu predajňu FRESH vo svojom okolí!

Značky: fresh letak, letak fresh, fresh potraviny, letáky fresh