Akciové letáky KRAJ

KRAJ

Vitajte v našom Kraji...

...na mieste, kde nezabúdame na oddanosť remeslu, na lásku k čerstvým domácim surovinám a produktom. Naším poslaním je inšpirovať sa tradíciou a okoreniť ju súčasnými trendmi. Stávame sa domovom pre všetkých, ktorí si ctia poctivú prácu a výrobky, či už ide o zákazníka, alebo o domáceho výrobcu. Sme symbolom pestrých potravín. Široká ponuka z trhov a od miestnych výrobcov sa sústredí na jednom mieste, ktoré ulahodí vyznávačom zdravého životného štýlu.

Keď hovoríme o lokálnosti, myslíme to vážne a doslova v každom detaile. Odzrkadľuje sa to už v samotnom logu, v ktorom spájame krásu a symbol slovenského kraja s čerstvým vajíčkom ako tradičným domácim produktom. V lokálnej spolupráci však ideme ešte ďalej. Našimi partnermi sú viacerí regionálni a farmárski dodávatelia, ktorí na naše pulty pre vás denne prinášajú tie najlepšie čerstvé produkty a výrobky. Nezáleží na tom, či ide o chrumkavé pečivo, sladké ovocie zo sadu alebo čerstvé mäso. Podpora lokálnej produkcie je jednou z našich zásad.

Všetko je u nás pripravené tak, aby ste zakaždým, keď navštívite Kraj, pocítili chuť domova, kde sa vždy s radosťou zastavíte a radi sa vždy vrátite. Do vášho Kraja.

Nájdite najbližšiu predajňu KRAJ vo svojom okolí!

Značky: akciový leták KRAJ potraviny, akcie KRAJ, zľavy KRAJ, TERNO