Akciové letáky KRT pekné kúpelne

KRT pekné kúpelne

irma K.R.T. bola založená v roku 1993 s cieľom sprevádzkovať v Liptovskom Hrádku špecializovanú predajňu keramických obkladov a dlažieb. Svoju činnosť začala v prenajatých priestoroch bývalej kotolne na periférii Liptovského Hrádku. V roku 1995 firma otvorila predajňu v centre Liptovského Hrádku, pričom pôvodné priestory sa aj naďalej využívali ako sklady. V období do roku 1997 si firma vybudovala zaujímavé portfólio dodávateľov zložené z významných tuzemských a zahraničných výrobcov.


Naše ambície presahovali možnosti predajného miesta v Liptovskom Hrádku a tak sa v roku 1998 firma presťahovala do prenajatých priestorov v Liptovskom Mikuláši, nachádzajúcich sa v areáli bývalého Okresného stavebného podniku. Tu sme vybudovali vzorkovú predajňu v Liptovskom Mikuláši orientovanú na predaj sortimentu keramické obklady a dlažby, sanitárna keramika, vodovodné armatúry, sprchovacie kúty a vane. Obchodné aktivity sme rozšírili z konečného spotrebiteľa aj na stavebné firmy a začali sme aktívne pracovať v teréne. V roku 2000 sme doposiaľ prenajaté priestory odkúpili.


Naša pozícia u strategických dodávateľov, zväčša výrobcov, dosiahla úroveň, kedy sme sa rozhodli začať budovať v rámci Slovenska veľkoobchod. V nasledujúcich rokoch sme vybudovali administratívne zázemie, naša vzorkovňa prešla niekoľkými rozsiahlymi rekonštrukciami a postavili sme nové skladové priestory s kapacitou 2000 paletových miest.


Firma dostala novú podobu vnútornú aj vonkajšiu. Najdôležitejšia zmena je transformácia z obchodu na zákaznícky orientovanú firmu.

                                                                                                       

Významným rokom bol r.2009 ked naša firma začala pôsobiť  v Brezne a v Rimavskej Sobote. V týchto mestách sme vytvorili kúpeľnové štúdiá K.R.T. Pekné kúpeľne.

                                                                

Rast a rozvoj firmy je spojený s neustálou prioritou a tou je pre nás náš zákazník. Organizačná štruktúra firmy vytvára solídny predpoklad úspešného pôsobenia na trhu vo všetkých jeho oblastiach – maloobchod, veľkoobchod, projektové a investičné akcie.                                                                

 

Cieľom firmy je predávať produkty pre kúpeľne  v rámci celého Slovenska ,buď prostredníctvom veľkoobchodu alebo vybudovaním vlastných štúdii  K.R.T. Pekné kúpeľne.                                          

 

Vždy ste u nás vítaní a naši pracovníci sú pripravení reagovať na vaše požiadavky, predstavy a túžby. Splníme vám ich a presvedčíme vás o tom, že si vás ceníme a vážime.

Nájdite najbližšiu predajňu KRT pekné kúpelne vo svojom okolí!

Značky: obklady, dlažby, umývadla, vane, sprchovacie kúty, wc, vane, bojler, vodovodné batérie, radiátory, kotle, chémia