Akciové letáky Kaufland

Staršie letáky
Kaufland

Spoločnosť Kaufland vstúpila na slovenský trh v roku 2000 otvorením svojej prvej predajne v Poprade. V roku 2013 mal Kaufland na Slovensku už 50 predajní. Najviac predajní na území jedného mesta, má v Bratislave a to 7 a v Košiciach 3 predajne.

Objavte kvalitu a čerstvosť, ktorú v Kauflande dostanete za najlepšie ceny. Taktiež nepotravinové výrobky či produkty našich vlastných značiek.

U nás nakúpite dobre a lacno

Naše obchodné domy vám splnia každé želanie. Budete nadšení z našich zákazníckych záruk a nášho servisu, z vysokej kvality, z veľmi bohatej ponuky sortimentu a samozrejme z našich známych nízkych cien.

Naša ponuka siaha od sortimentu výrobkov našej vlastnej značky až po množstvo značkového tovaru. Odborný personál v našich obchodných domoch vám je k dispozícii, keď potrebujete poradiť alebo pomôcť.

Presvedčivý výber

Ponúkame vám široký sortiment tovaru. Stredobodom našej bohatej ponuky je oddelenie čerstvého ovocia a zeleniny, oddelenie mliečnych výrobkov ako aj mäsových výrobkov, syrov a rýb – čiastočne aj v obslužných pultoch. 

Pritom stále kladieme dôraz na výrobky od domácich dodávateľov. Ponuku dopĺňajú výrobky pre domácnosť, elektrické spotrebiče, textil, písacie potreby, hračky a sezónny tovar ako aj týždenná ponuka akciového tovaru.

 

 

 

Nájdite najbližšiu predajňu Kaufland vo svojom okolí!

Značky: kaufland leták, akciový leták kaufland, kaufland letak, letaky kaufland