Akciové letáky Merkury Market

Merkury Market

Od začiatku svojej činnosti sa spoločnosť Merkury Market Slovakia s.r.o. zaoberá predajom výrobkov pre zariadenie interiérov a stavebných materiálov. V súčastnosti sa už predajne našej obchodnej siete nachádzajú prakticky v každom regióne Slovenska.

Na tomto území Merkury Market Slovakia s.r.o. patrí k najdynamickejšie expandujúcim obchodno - predajným firmám stavebného odvetvia. Naše hlavné heslo je: "Stavaj a renovuj lacnejšie!" nie je len prázdny reklamný slogan. Každý deň ho zavádzame do života ponúkajúc naším zákazníkom bezkonkurenčne najlepšie ceny. V neposlednom rade sa snažíme splniť všetky želania našich zákazníkov.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spolupracujeme s hlavnými výrobcami na trhu. Naša ponuka je určená nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre menšie a stredné firmy pôsobiace v stavebníctve a tiež pre veľkoobchodných odberateľov.
 
Každý rok sa sieť Merkury Market rozširuje o ďalšie predajne, nakoľko otváranie nových objektov je odzrkadlením politiky našej spoločnosti dôsledne realizovanej už mnoho rokov, ktorá je založená na zabezpečení čo najlepšej dostupnosti k neobvykle bohatej a prispôsobenej ponuke pre "každé vrecko" a pre čo najväčšie množstvo našich klientov na Slovensku.
Obchody siete Merkury svojím klientom zabezpečujú prístup k najpestrejšej ponuke keramickej dlažby a obkladov v danom regióne. Bohatý výber vzorov dlažieb a obkladov, značkových zahraničných výrobcov z Talianska, Nemecka a Španielska, uspokojí vkus dokonca aj tých najnáročnejších zákazníkov v predajniach Merkury Design.
 
Celkom iste budú spokojní aj zákazníci, ktorí majú záujem o stolárske výrobky, pretože  ponúkame veľmi pestrú ponuku dverí, okien (drevených, hliníkových a PCV) ako aj stenových panelov a laminátových podláh. V našej ponuke je aj odborná montáž zakúpených dverí a okien.
Okrem toho Merkury Market svojím klientom ponúka najväčší výber lámp, lustrov, tapiet, záclon, závesov, drevenej galantérie a tiež kobercov. Naša  spoločnosť sa môže pochváliť veľmi bohato zásobeným oddelením keramiky a sanitárnej techniky.
 
Pre využívanie našich služieb sa snažíme našich zákazníkov osloviť aj cenami, ktoré môžu bez problémov konkurovať iným obchodným reťazcom pôsobiacim na Slovensku, mesačnými a mimoriadnymi cenovými akciami ako aj možnosťou realizácie nákupu formou splátkového predaja. Čoraz populárnejšie sú „Karty Stáleho Klienta“ vydávané pre stálych zákazníkov, umožňujúce priamo zákazníkovi ovplyvňovať výšku poskytnutej zľavy.

Nájdite najbližšiu predajňu Merkury Market vo svojom okolí!

Značky: merkury market leták, leták merkury market, merkury leták, akciový letsak merkury market