Akciové letáky OBI

OBI

Spoločnosti OBI je v Európe jednotkou v oblasti stavebnín a potrieb pre domácich majstrov a domácnosti. Ako spoločnosť s dominantným postavením medzi predajňami podobného zamerania Vám tu ponúkame informácie k ponukám, službám, sortimentu, akciám a otváracím dobám našich prevádzok, rovnako ako mnoho ďalších zaujímavostí. Na našich stránkach nájdete samozrejme tiež aktuálne letáky a katalógy OBI.

Vo svete OBI môžete teraz tiež rezervovať tovar z pohodlia Vášho domova a vyzdvihnúť ho už pripravený na predajni. Šetríme tým Váš čas. Rovnako ako v našich predajniach môžete aj na našich webových stránkach vyberať z vysoko kvalitného sortimentu známych značiek pre vybavenie domu a záhrady, pre domácich majstrov a mnoho ďalších oblastí každodenného života. Od farieb na stenu, cez podlahy, náradie, záhradný nábytok až po výrobky pre domácnosť - webové stránky OBI ponúkajú domácim kutilom a remeselníkom veľký výber, vysokú kvalitu a priaznivé ceny. Vyberať môžete z minimálne 12.000 produktov. Vaša predajňa OBI k Vám prichádza pohodlne až domov na obrazovku Vášho počítača, tabletu či mobilu. Môžete tak využiť skvelé ceny a vysokú kvalitu OBI predajní pre domácich majstrov aj remeselníkov. Stavajte, renovujte ako profesionáli.

OBI je viac, než len predajňa so stavebninami! Okrem novej služby Rezervácie a vyzdvihnutie, informáciách o predajniach OBI, Vám na našich webových stránkach ponúkame tiež veľké množstvo návodov "krok za krokom", nápadov a inšpiráciu pre Váš domov. U nás nájdete všetky výhody lídra európskeho trhu pre domácich majstrov a remeselníkov. Odhaľte v sebe spolu s nami, chuť do domáceho kutilstva, stavania a renovovania, alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi na úpravy bytu, domu, záhrady a balkóna. Vieme, že aj naši zákazníci a návštevníci sú veľmi kreatívni.

Okrem toho sa na našich webových stránkach dozviete, aké výhody a skvelé služby Vám ponúka Vaša miestna predajňa OBI. Môžete si napríklad nechať namiešať farbu na stenu podľa Vašich individuálnych predstáv, a to z viac ako 12 000 rôznych farebných odtieňov. Ponúkame Vám tiež presné rezanie dreva našimi skúsenými pracovníkmi. V našich predajniach OBI po celej Slovenskej republike môžete tiež využiť požičovňu náradia, dovoz tovaru až domov, finančné služby a mnoho ďalších výhod. 

Ďakujeme Vám, že ste sa rozhodli práve pre nás. OBI, Vaša prvá voľba pre budovanie Vášho domova.

Nájdite najbližšiu predajňu OBI vo svojom okolí!

Značky: obi, obi leták, obi katalóg, obi otváracie hodiny, letak obi