Akciové letáky PetCenter

PetCenter

Značka Pet Center

PET CENTER reprezentuje sieť maloobchodných predajní, v ktorých nájdete kompletný sortiment chovateľských potrieb tej najvyššej kvality. Od apríla 2009, kedy sme otvorili prvú predajňu v Bratislave, sa naša sieť obchodov úspešne rozrastá po celom Slovensku, aby sme boli Vám, našim zákazníkom, vždy po ruke.

Náš sortiment

V našich predajniach nájdete široké portfólio krmív, výživových doplnkov a iných potrieb tej najvyššej kvality pre chovateľov psov, mačiek, papagájov, akvárijných rybičiek, hlodavcov a tiež chovateľovterárijných zvierat.

Živé zvieratá

Okrem chovateľských potrieb sa zameriavame aj na predaj živých zvierat. Škrečky, zajačiky, morčatá, činčili, exotické papagáje, chameleóny, zlaté rybky. U nás nájdete všetko a ešte oveľa viac. Stačí len prísť a za pomoci nášho odborne vyškoleného personálu si určite vyberiete.

Naše ciele

Jedným z našich hlavných cieľov je rozvoj a popularizácia chovateľstva. Tomu prispôsobujeme aj našu bohatú ponuku rozličných produktov, ktoré musia spĺňať prísne parametre kvality a vysoké chovateľské nároky. Dbáme na to, aby boli všetci naši zamestnanci odborníkmi v oblasti chovateľstva a súčasne príjemnými spoločníkmi pre každého zákazníka.

Rozumieme reči zvierat

Náš slogan vystihuje snahu celého kolektívu Pet Center. Snažíme sa rozumieť reči zvierat, aby sme Vám, našim zákazníkom, mohli byť nápomocní v každej situácií.

Nájdite najbližšiu predajňu PetCenter vo svojom okolí!

Značky: zvierat, krmivo pre psy, krmivo pre macky, letaky pet center, pet center letaky