Akciové letáky SIKO

SIKO

Firma SIKO vznikla v roku 1991 ako rýdzo česká firma, zaoberajúca sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom kompletného vybavenia pre kúpeľne. Na samom počiatku bola malá, skromná predajňa o veľkosti 40 m2, ktorú v juhočeských Čimeliciach otvorila Jaroslava Valová, zakladateľka spoločnosti SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE.

Na opačnom konci obce stál dvestometrový sklad spojený s výdajom tovaru. Do neho potom klientov, ktorí si vo firme zakúpili vybavenie pre svoje kúpeľne, vozila sama obsluha z predajne. Dobrá povesť firmy SIKO sa šírila po okolí, počet zákazníkov i výška obratu rástli a SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE začali najímať prvých zamestnancov. Presne o desať rokov neskôr bola v Prahe na Čiernom Moste otvorená centrála s prvou megapredajňou.

So svojimi viac ako 50 predajňami po celej Slovenskej republike a Českej republike a viac ako 600 zamestnancami právom tvorí najväčšiu česko-slovenskú špecializovanú sieť predajní v odbore vybavenia pre kúpeľne.

Firma SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE nie je však iba predajcom pre konečných spotrebiteľov. Kompletným vybavením pre kúpeľne zásobuje i veľkoobchodných zákazníkov, ktorým môže vďaka svojím nadštandardným odberom v desiatkach miliónov eur, ponúknuť cenové a iné výhody. Medzi dlhoročných zákazníkov spoločnosti SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE tak patria nielen tisícky klientov na území Českej republiky a Slovenska, ale tiež rad odberateľov na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, Rakúsku, Rusku, Litve, Moldavsku, Dánsku, Ukrajine, atď.

 

 

Nájdite najbližšiu predajňu SIKO vo svojom okolí!