Akciové letáky TEMPO KONDELA NÁBYTOK

TEMPO KONDELA NÁBYTOK

TEMPO KONDELA s.r.o. vznikla v roku 2003 ako pokračovateľ obchodnej činnosti s nábytkom, ktorej sa dovtedy už od roku 1992 venovali súčasní majitelia pod obchodným menom Miloš Kondela TEMPO.

Od tejto doby sa venujeme obchodnej činnosti v oblasti predaja nábytku a bytových doplnkov. V súčasnosti u nás pracuje spolu 227 zamestnancov. Obchodná činnosť sa zameriava na maloobchodný a veľkoobchodný predaj nábytku a bytových doplnkov.

Prevádzkujeme 24 vlastných maloobchodných (kamenných) predajní pod značkou TEMPO-KONDELA NÁBYTOK, e-shop www.temponabytok.sk a okrem toho v rámci veľkoobchodu zásobujeme naším sortimentom 254 partnerských predajní nábytku v SR a ďalších 222 predajní nábytku v ČR.

Týmto sa radíme medzi popredné spoločnosti na Slovenskom nábytkárskom trhu.

Rýchla expanzia spoločnosti s cieľom udržať všetky procesy v uvedených obchodných aktivitách pod kontrolou, boli jedným z hlavných dôvodov, prečo sa spoločnosť rozhodla zaviesť systém manažérstva kvality s cieľom certifikovať sa na ISO 9001 koncom roku 2007.

Vnútorný poriadok spoločnosti , jasné ciele a prehľadné pracovné procesy vedú k úspešnému uspokojovaniu potrieb zákazníkov. Zavedenie systému manažérstva kvality, ako aj stále a nekompromisné dodržiavanie požiadaviek právnych predpisov, je dôležitým nástrojom pre dosahovanie stabilnej kvality nášho tovaru a služieb, udržiavanie okruhu stálych zákazníkov a získavanie nových zákazníkov. Trvale sa rozširujúci okruh zákazníkov, ktorý využíva služby našej spoločnosti je základom prosperity TEMPO KONDELA, s.r.o.

Okrem e-shopu, Vás môžeme privítať aj v niektorej z našich 24 predajní TEMPO-KONDELA, kde máte naviac možnosť si prezrieť väčšinu nášho sortimentu naživo. Tým, že máme vlastné kamenné predajne a partnerské predajne po celej SR a ČR, väčšina tovaru v našom e-shope je na sklade u nás a nie u našich dodávateľov - ako sa s tým často stretnete v iných e-shopoch.

Týmto sa jasne odlišujeme od firiem, ktoré len sprostredkovávajú nákupy. Nákupom u nás nakupujete u zabehnutej a stabilnej firmy. 

E-shop www.temponabytok.sk sme pre Vás vybudovali na základe najmodernejších technológí a trendov v dannej oblasti obchodu a taktiež preto, aby sme Vám uľahčili a spríjemnili nakupovanie u nás.

V našej ponuke nájdete širokú škálu nábytku a bytových doplnkov. Veľkému záujmu sa teší oddelenie čalúneného nábytku. Okrem čalúnených sedacích súprav v koži aj látke nájdete  u nás zaujímavú ponuku viacfunkčných pohoviekzaujímavých predovšetkým pre mladé rodiny, ktoré prekvapia dizajnom a atraktívnou cenou. Ponúkame aj jedálenské zostavyobývacie stenykuchyne a stoličky.

Takže.....ráčte vstúpiť na našu web stránku prípadne do nášho e-shopu www.temponabytok.sk a nakupovať.

Nájdite najbližšiu predajňu TEMPO KONDELA NÁBYTOK vo svojom okolí!

Značky: tempo nábytok, tempo kondela, kondela, nabytok kondela, sedacky, spálne, temponabytok