Akciové letáky TERNO

TERNO

Sme slovenská sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne KRAJ, Terno a Moja Samoška. Spolu s našimi zákazníkmi a regionálnymi výrobcami tvoríme komunitu, ktorej záleží na zdraví našich najbližších. Preto sa zameriavame na čerstvé a zdravšie alternatívy výrobkov. Zákazníci v KRAJI nájdu pod jednou strechou bežný sortiment ale aj širokú škálu regionálnych, farmárskych a iných špecializovaných produktov. Zákazníci v TERNO si v blízkosti domovov doplnia rýchlo a pohodlne preverené potraviny.


Prevádzkujeme 100 predajní rôznych formátov ─ od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. 

Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Aktívne nám prispievajú k pozitívnemu zážitku z nakupovania. Prepracovaný proces zapracovania pomôže našim novým kolegom zvýšiť ich pripravenosť a kvalifikáciu, aby v čo najkratšom čase zvládli nároky dnešného zákazníka v modernom obchode. 

Aktuálne zamestnávame viac ako 1 200 ľudí. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Nájdite najbližšiu predajňu TERNO vo svojom okolí!

Značky: letak TERNO, TERNO letak, leták terno, terno leták