Akciové letáky TESCO

Staršie letáky
TESCO

Spoločnosť TESCO STORES SR, a.s. vstúpila na slovenský trh v roku 1996 a v súčasnosti prevádzkuje 150 obchodov rôznych formátov - od formátov extra, cez hypermarkety, supermarkety, expresy po obchodné domy. Prevádzkuje dve distribučné centrá - v Beckove a v Prešove, štyri obchodné centrá a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov svojich obchodov Tesco zahŕňa aj telekomunikácie, optiku a lekárne. So svojimi 10 000 zamestnancami je spoločnosť Tesco Stores SR, a.s. druhým najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku. Základom filozofie spoločnosti Tesco je poskytnúť zákazníkovi hodnotu za peniaze.

Tesco patrí k svetovým lídrom v inováciách na poli maloobchodu. K inovatívnym projektom spoločnosti patrí zavedenie samoobslužných pokladní, unikátna služba "Tesco Potraviny domov", ale aj vernostný systém Clubcard. Priekopníkom je spoločnosť i v oblasti ekológie. Ako príklad možno uviesť náš prvý nízkoenergetický supermarket v Rajci.

Aj keď je Tesco spoločnosťou s celosvetovou pôsobnosťou, vždy sa snaží podporovať dobré veci okolo nás. V roku 2009 vznikla Nadácia Tesco, ktorá realizuje najmä grantové konania podporujúce projekty v sociálnej a zdravotnej oblasti. No najznámejšiou akciou nadácie je Beh pre život. Vo všeobecnosti má skupina Tesco tri ambície, prostredníctvom ktorých chce pomáhať tam, kde pôsobí. Vytvárať príležitosti pre mladých ľudí, podporovať zdravý životný štýl, byť na čele pri znižovaní plytvania potravinami.

Nájdite najbližšiu predajňu TESCO vo svojom okolí!

Značky: tesco leták, letáky tesco, tesco letak, leták tesco, online leták tesco