Akciové letáky Mall.sk

Mall.sk

O spoločnosti

Spoločnosť Internet Mall Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 2005.
Čo všetko vám môžeme ponúknuť a aká je naša filozofia?

Široký sortiment. Na jednom mieste môžete vyberať z obrovskej šírky sortimentu. Či už sú to chladničky, oblečenie, LED televízory, notebooky či hodinky, všetko vám dodáme komfortne až do domu za ceny, ktoré vás milo prekvapia.

Kto sme

Internet Mall Slovakia je jedným z najväčších internetových predajcov na Slovensku. Patrí do významnej medzinárodnej holdingovej štruktúry NASPERS a MIH Allegro, ktorá združuje najvýznamnejších hráčov na internete v strednej Európe. Okrem Slovenska pôsobí v Českej republike, Poľsku, Maďarsku a Slovinsku.

Naša filozofia

  • Šetríme vám čas i peniaze. Vychutnajte si pohodlie domova a ušetrite čas strávený cestou do nákupných centier.
  • Náš obchod je otvorený 24 hodín denne, 365 dní v roku. S MALL.sk máte viac času na život, ktorý môžete venovať rodine alebo svojim koníčkom. Môžete sa na nás vždy spoľahnúť.
  • Vaša objednávka je pre nás vždy na prvom mieste.

Čo vám ponúkame

17 oborov

Do sedemnástich oborov je zaradené široké portfólio elektro aj neelektro produktov. O aktuálnosť ponuky a hladký chod obchodu sa starajú produktoví špecialisti, ktorí pre vás každý deň pripravujú zaujímavé cenové akcie, zvýhodnené balíčky, výpredaje a do ponuky zaraďujú nový tovar.

Ponúkame okolo 40-tisíc produktov rôznych kategórií, napríklad z oblasti elektroniky, športu, starostlivosti o dieťa, oblečenia, hračiek, drogérie či hobby potrieb.

Vlastné distribučné centrum

Distribučné centrum so skladovou zásobou tisícok položiek s rozlohou vyše 3 350 m2 pojme viac ako 2 500 paliet. Spoločne s prepracovanou logistikou garantuje možnosť okamžitej expedície tovaru.

Dnes objednáte, zajtra doručíme

Objednávky produktov označené „Na sklade MALL“ odoslané do 13:00, sa expedujú ešte v ten deň, alebo si ich môžete, po tom ako vám príde potvrdenie na e-mail alebo SMS, na druhý deň osobne vyzdvihnúť v našich predajniach.

MOTTO: Objednané považujte za doručené

Vyspelý informačný systém

Informačný systém sa stará o správu a vybavovanie vašich objednávok, je veľmi výkonný a presný. Ako neviditeľný pomocník sa stará o ich hladké vybavenie a informuje vás e-mailom o každej zmene vo vašej objednávke.

Nájdite najbližšiu predajňu Mall.sk vo svojom okolí!

Značky: práčky, chladničky, umývačky riadu, LCD televízory, hračky, DVD rekordéry, digitálne fotoaparáty, hobby, krmivo, bicykle, outdoor, hodinky