Vitajte na internetovom portáli LETÁKY A AKCIE

Pripravili sme pre Vás portál, kde nájdete množstvo akciových letákov, ktoré vám uľahčia rozhodnutia o nakupovaní. U nás nájdete množstvo akčných letákov ako Lidl leták, Kaufland leták, Tesco leták, Billa leták, Terno leták, Datart, Okay, Decathlon a mnoho ďalších. Letáky pre Vás pravidelne obnovujeme a dohliadame na ich „aktuálnosť".

Fulltextové vyhľadávanie v letákoch a katalógoch

Už nemusíte prehliadať desiatky katalógov a hľadať práve ten pravý „kúsok". Šetrite čas a využite unikátnu možnosť fulltextového vyhľadávania priamo na stránkach jednotlivých katalógov. Vyhľadávač v katalógoch nájdete na každej stránke vždy vpravo hore.

Zľavy a výpredaje

Väčšina slovenských hypermarketov a predajcov ponúka vo svojich katalógoch pravidelne rôzne zľavy a výpredaje. Bola by škoda tieto akčné ponuky nevyužívať.  V niektorých obdobiach v katalógoch nájdete zľavy dosahujúce až 80%.

Letáky a katalógy pravidelne

Obchodné reťazce vydávajú svoje katalógy v pravidelných intervaloch a pri mimoriadnych príležitostiach akými sú sviatky, či sezónne výpredaje. Periodicitu vydávania letákov sledujeme za vás, vďaka čomu tu vždy nájdete aktuálne informácie. 

 

 

Značky: akciové letáky, letáky, zľavy, akcie, lidl leták, tesco leták, kaufland leták, billa leták