Informácie pre predajcov

NA ČO SLÚŽIA LETAKYAAKCIE.SK?

Internet je kľúčovým elementom pri rozhodovaní sa spotrebiteľov o nákupe. Takmer každý druhý Slovák sa pred nákupom v kamennej predajni rozhoduje o svojich spotrebiteľských preferenciách práve prostredníctvom online dostupných informácií. Ide o tzv. ROPO efekt (Research Online, Purchase Offline – prieskum online, nákup offline). S nami zvýšite počet záujemcov o vaše akciové produkty  a podporíte nákup vo vašom obchode alebo eshope.
Portál Letakyaakcie.sk má ambíciu stať sa lídrom na slovenskom trhu medzi akčnými a zľavovými portálmi. Prevádzkujeme webovú stránku a naše služby v blízkej budúcnosti doplní mobilná aplikácia. Ako náš partner oslovíte s aktuálnymi ponukami a akciovým sortimentom našich užívateľov, ktorí sa rozhodujú o svojom ďalšom nákupe.

AKO FUNGUJÚ LETAKYAAKCIE.SK?

Oslovte s aktuálnymi ponukami prostredníctvom portálu Letakyaakcie.sk tisícky spotrebiteľov! Na platforme Letakyaakcie.sk nenakupujú užívatelia priamo. U nás získavajú komplexné informácie a všetkých akciových tovaroch a mieste, kde ich kúpia. Informujte spotrebiteľov o akciách, ponukách, zľavách a možnostiach výhodného nákupu. Zoznam vašich predajní s otváracími hodinami ešte zvyšuje pravdepodobnosť nákupu u vás.

KTO SÚ NÁVŠTEVNÍCI PORTÁLU LETAKYAAKCIE.SK?

Sila vyhľadávania informácií prostredníctvom internetu je nespochybniteľná. Printové verzie letákov ostávajú ležať na schodoch panelákov alebo sa v zbere vymieňajú za toaletný papier a ich pridaná hodnota stráca čoraz viac na význame. Užívatelia, ktorí sa o výhodnom nákupe rozhodujú na internete patria do kategórie cenovo orientovaných a inteligentných zákazníkov. Silnou skupinou užívateľov sú aj tzv. čakatelia, ktorí sa nechajú o akciách a zľavách pravidelne informovať emailom a na základe zasielaných letákov sa nechajú inšpirovať pri ďalšom nákupe.

AKO FUNGUJE SPOLUPRÁCA S NAMI?

Spolupráca s predajcami funguje na základe pravidelného zasielania letákov, akcií a propagačných materiálov zo strany obchodníkov. Predajcovia na našom webe publikujú letáky a akciový tovar v sekcii online obchody. Princíp zobrazovania akciového tovaru v sekcii online obchody je veľmi jednoduchý. Klient bude po vybraní zvoleného akciového (zľavneného) produktu presmerovaný priamo do vášho eshopu resp. nákupného zoznamu na vašej stránke.

SPÔSOBY ZASIELANIA DÁT

1. emailom na kontakt@letakyakcie.sk: zasielanie letákov emailom má zmysel najmä pri letákoch, kedy nám predajca v prílohe mailu zašle leták vo formáte pdf. Pri dátach väčšieho objemu nám emailom pošlete link na  úložisko, z ktorého si leták stiahneme. Výhodou pre Vás je, ak nám letáky zašlete ešte pred dátumom spustenia akcie.

Predajcovia, ktorí  majú malý počet akciového tovaru a chcú ho mať zobrazený v sekcii online obchody,  nám môžu mailom zasielať aj tento tovar. Na vyžiadanie vám upresníme všetky potrebné údaje.

2. automatické doručovanie údajov: tento typ doručovania má opodstatnenie pre zobrazovanie akciového tovaru. V tomto prípade, je potrebné mať vytvorený tzv. XML súbor, špecifikácia ktorého vám bude zaslaná na vyžiadanie. Pri automatickom doručovaní údajov sa naši odborníci postarajú o automatizované nastavenia a pravidelnú kontrolu prenosu dát.

MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

 1. ZÁKLADNÁ SPOLUPRÁCA

Základná spolupráca zahŕňa zaradenie predajcu do príslušnej sekcie, zobrazenie všetkých letákov a akciových materiálov*, zobrazenie loga a textového popisu spoločnosti, zobrazenie siete predajní s adresou, mapou s gps súradnicami, otváracími hodinami a kontaktnými údajmi.

*Letáky nie sú umiestnené na prioritných pozíciách, ale sú zobrazené chronologicky podľa dátumu pridania.

2. CENA ZA NÁVŠTEVNÍKA

Návštevník je užívateľ, ktorý sa zaujíma o váš leták. V priebehu sledovaného obdobia, je rozhodujúce vždy len prvé zhliadnutie letáka daným užívateľom (identifikované na základe IP adresy). Opakované zhliadnutie toho istého letáka tým istým užívateľom nespoplatňujeme. V tomto type spolupráce je relevantný počet návštev (prvé kliknutie) na každý leták predajcu zvlášť za sledované obdobie. Počet letákov je neobmedzený. Fakturácia je preto orientovaná na výkonnosť. 

3. CENA ZA PREKLIK

Tento typ spolupráce je určený najmä pre predajcov prevádzkujúcich eshop, ktorí sa rozhodnú svoj akciový sortiment dať do pozornosti internetovým návštevníkom prostredníctvom online obchodu na Letakyaakcie.sk. Fakturovaná suma je priamo úmerná počtu preklikov do vášho eshopu. Fakturácia je rovnako orientovaná na výkonnosť.

4. KOMPLEXNÝ BALÍK

Ak podporujete návštevnosť vašich kamenných predajní formou akciových letákov a zároveň prevádzkujete eshop, prostredníctvom komplexného balíka dosiahnete maximálny efekt. Vďaka prioritnému zobrazovaniu letákov a akciového sortimentu na Letakyaakcie.sk zvýšite pravdepodobnosť nákupu u vás. Komplexný balík je kombináciou predchádzajúcich dvoch typov spolupráce.

5. SPOLUPRÁCA PRE NÁKUPNÉ CENTRÁ 

Táto ponuka je určená pre nákupné centrá a obchodné domy. Popri zozname obchodov a pobočiek informujeme užívateľov komplexne o otváracej dobe, pláne nákupného centra a akciami a udalosťami prebiehajúcimi vo vašom nákupnom centre s cieľom zvýšiť záujem o návštevu vášho nákupného centra.

Radi Vám vypracujeme konkrétnu ponuku, napíšte nám na kontakt@letakyakcie.sk